1X16 PLC SC/UPC, SM 0.9 mm PVC 1m FTTH Optisko Šķiedru Sadalītāja 1x16 SM SC UPC PLC Šķiedras Sadalītāja bize redzes sadalītāja Augstas kvalitātes

Novērtējums 

Jauns produkts

Pieejams

1000 vienības:

€6.63

€7.21

1x16 PLC Šķiedras Splitter, Mini Modulis, 900um, SC/UPC Optisko Savienotāju SC Singlemode simplex Tērauda Caurules, plc optisko sadalītājs

Funkcijas

*Lieliska Mehāniskā,Mazo Izmēru *Augsta Uzticamība *Zems ievietošanas Zudumu un zemu Atkarīgas no Polarizācijas zudumi *Augsta kanālu skaits *Izcilas Vides Stabilitāti un Plaši Izmanto

Pieteikumi

*FTTx Izvietošanu(GPON/BPON/EPON) *Kabeļu tv (KABEĻTELEVĪZIJAS) *lokālie tīkli (LAN) *Testa aprīkojums *Pasīvie optiskie tīkli(PON)

Tagi: plc 3 adapteri, Šķiedras, fitel s178, optiskās šķiedras, šķiedru optikas instrumentu komplekts, sm rotaļlietas, ftth rīks, UPC, optiskās šķiedras sadalītājs, mikrotik routerboard
Sertifikācija NAV
Zīmola Nosaukums Joinwit
Objekta Garumu 1m
Šķiedras Tips Vienā Režīmā
Saderīgs TP-link
Savienotāja Tips SC/UPC
Izmērs 10cm*10cm*10cm
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Modeļa Numurs 1*16 FTTH Optisko Šķiedru Sadalītājs

Uzrakstīt recenziju

1X16 PLC SC/UPC, SM 0.9 mm PVC 1m FTTH Optisko Šķiedru Sadalītāja 1x16 SM SC UPC PLC Šķiedras Sadalītāja bize redzes sadalītāja Augstas kvalitātes

1X16 PLC SC/UPC, SM 0.9 mm PVC 1m FTTH Optisko Šķiedru Sadalītāja 1x16 SM SC UPC PLC Šķiedras Sadalītāja bize redzes sadalītāja Augstas kvalitātes

0 Recenzijas
€6.95

Happymodel SE0805 kV 1,5 mm 1-2S soporte de Mehānisko grēks escobillas Crazybee Beecore_BL controlador de vuelo para 75-85 dron FPV de mm Especificaciones: Marca: Happymodel Modo: 0805 KV opciones: KV10000 Konfi-Ración: 9N12P Diámetro del estator: 8mm Longitud del estator: 5mm Diámetro del

0 Recenzijas
€12.17

S(RU 42,MUMS 2-4): Krūtis 62-86cm, Viduklis 56-68cm, Gurnu 66-90cm, Garums 63cm M(RU 44,MUMS 6-8): Krūtis 66-90cm, Viduklis 60-72cm, Gurnu 70-94cm, Garums 64cm L(DZU 46,MUMS 10): 70 Krūtis-94cm, Viduklis 64-76cm, Gurnu 74-98cm, Garums 65cm XL(RU 48,MUMS 12): Krūtis 74-98cm, Viduklis 68-80cm, Hip 78-102cm, Garums 66cm PIEZĪME 1. Lūdzu, stingri ievērojiet

1 Recenzijas
€6.68

Motīvs: Augstas veiktspējas, uzticama moduļus.Augstākās klases tehnisko un integrācijas atbalstu. Viegli integrāciju.Premium funkcionalitāti un veiktspēju.Kompakto izmēru un vieglo svaru. Maksimālā leju ar ātrumu līdz 100 Mb / s) un maksimālo augšupsaites ātrumu līdz 50Mbps. Multi-mode spēju nodrošina nepārtrauktu

Saistītie Produkti